טאבלט Lenovo מומלץ

התשובה הקצרה

Lenovo Yoga Tab ו-Yoga Tab Plus מקבלים את הציון הגבוה מבין הטאבלטים של Lenovo (9.2), ושניהם מגיעים עם מקלדת ועט. Yoga Tab עולה 2,199 ₪, ו-Yoga Tab Plus עולה 3,049 ₪ עם 16GB RAM ומסך גדול יותר. בתקציב בינוני, Tab K11 Plus (8.9) נותן 8GB RAM, 256GB ועט ב-1,209 ₪. הזול הוא Tab One (8.8), 639 ₪.

חלק מהקישורים לחנויות הם קישורי שותפים: אם תקנו דרכם, ייתכן שנקבל עמלה. זה לא משנה את המחיר שלכם ולא את הציון. המדיניות המלאה

מקום ראשון בדירוג תמונה תתווסף

Lenovo Yoga Tab 12GB/256GB

מסך 3.2K ב-144Hz, Snapdragon 8 Gen 3, מקלדת ועט. 2,199 ₪.

9.2 מתוך 10
2,199 ₪ ב-KSP

השווינו שישה טאבלטים של Lenovo שנמכרים ב-KSP מהיבואן הרשמי, בטווח של 639 עד 3,049 ₪. הציון זהה לציון בהשוואת הטאבלטים הכללית, והסדר כאן הוא אותו סדר. המחירים והמפרטים נלקחו מדפי KSP ב-18.10.2026. לא בדקנו את הטאבלטים בידיים.

הבחירות שלנו לפי צורך

הדירוג המלא

  1. מקום1תמונה תתווסף

    מסך 3.2K ב-144Hz, Snapdragon 8 Gen 3, מקלדת ועט. 2,199 ₪.

    יתרונות

    • מקלדת ועט באריזה
    • מסך 3.2K ו-144Hz
    • Snapdragon 8 Gen 3 ו-UFS 4.0

    חסרונות

    • 2,199 ₪
    • microSD לא צוין
    • אין GPS לפי העמוד

    למי זה מתאים

    • עבודה ולימודים עם מקלדת
    • ציור וכתיבה בעט

    למי זה פחות מתאים

    • תקציב של פחות מ-1,500 ₪
    9.2 מתוך 10
  2. מקום2תמונה תתווסף

    Lenovo Yoga Tab Plus 16GB/256GB

    Lenovo הסוללה הגדולה

    16GB RAM, מסך 12.7 אינץ׳ וסוללה של 10,200mAh, עם מקלדת ועט. 850 ₪ יותר מ-Yoga Tab.

    יתרונות

    • 16GB RAM והסוללה הגדולה בהשוואה
    • מקלדת ועט באריזה
    • שישה רמקולים

    חסרונות

    • היקר בהשוואה, 3,049 ₪
    • microSD לא צוין
    • Android 14 בעמוד

    למי זה מתאים

    • עבודה כתחליף למחשב נייד קל
    • עריכת תמונות ווידאו קלה

    למי זה פחות מתאים

    • מי שצריך טאבלט לצפייה בלבד
    9.2 מתוך 10
  3. מקום3תמונה תתווסף

    טאבלט משחקים קטן: 165Hz, 343 PPI ו-350 גרם. בלי עט ובלי מקלדת.

    יתרונות

    • קצב רענון 165Hz
    • Snapdragon 8 Gen 3 ו-12GB RAM
    • 350 גרם בלבד

    חסרונות

    • מסך קטן, 8.8 אינץ׳
    • microSD לא צוין
    • בלי עט

    למי זה מתאים

    • משחקים
    • מי שרוצה טאבלט חזק וקטן

    למי זה פחות מתאים

    • עבודה במסך מפוצל על מסך גדול
    • כתיבה בעט
    8.9 מתוך 10
  4. מקום4תמונה תתווסף

    Lenovo Tab K11 Plus 8GB/256GB

    Lenovo עט באריזה במחיר הנמוך

    8GB RAM, 256GB ועט ב-1,209 ₪. Snapdragon 685 ותיק יחסית ובלי כיסוי.

    יתרונות

    • 8GB RAM ו-256GB אחסון ב-1,209 ₪
    • עט באריזה
    • סוללה 8,600mAh

    חסרונות

    • בלי כיסוי באריזה
    • Android 14 בעמוד
    • מעבד ותיק יחסית

    למי זה מתאים

    • לימודים עם הרבה קבצים
    • מי שרוצה הרבה אחסון במחיר בינוני

    למי זה פחות מתאים

    • משחקים כבדים
    8.9 מתוך 10
  5. מקום5תמונה תתווסף

    מסך 2.5K ב-90Hz, עט וכיסוי ב-1,299 ₪. 6GB RAM ו-128GB.

    יתרונות

    • מסך 2.5K חד, 274 PPI
    • עט וכיסוי באריזה
    • microSD עד 2TB

    חסרונות

    • 6GB RAM
    • Wi-Fi 5
    • מעבד ממשפחת הביניים

    למי זה מתאים

    • לימודים וכתיבה בעט
    • צפייה במסך חד בתקציב בינוני

    למי זה פחות מתאים

    • משחקים כבדים
    8.8 מתוך 10
  6. מקום6תמונה תתווסף

    Lenovo Tab One 4GB/64GB

    Lenovo ה-Lenovo הזול

    הקטן והקל, 320 גרם, ב-639 ₪ עם כיסוי. 64GB ומסך HD.

    יתרונות

    • הקל בהשוואה, 320 גרם
    • 639 ₪ עם כיסוי
    • microSD עד 1TB

    חסרונות

    • 64GB אחסון בלבד
    • מסך HD ו-60Hz
    • Android 14 בעמוד

    למי זה מתאים

    • ילדים
    • קריאה וסרטונים בדרכים

    למי זה פחות מתאים

    • מי שמתקין הרבה אפליקציות ומשחקים
    • עבודה
    8.8 מתוך 10

טבלת השוואה

מאפייןLenovo Yoga Tab 12GB/256GBLenovo Yoga Tab Plus 16GB/256GBLenovo Legion Tab 12GB/256GBLenovo Tab K11 Plus 8GB/256GBLenovo Idea Tab 6GB/128GBLenovo Tab One 4GB/64GB
גודל מסך (אינץ׳)11.1 אינץ׳12.7 אינץ׳8.8 אינץ׳11.45 אינץ׳11 אינץ׳8.7 אינץ׳
רזולוציה3200×20002944×18402.5K (16:10)2000×12002560×16001340×800
צפיפות פיקסלים (PPI)340 PPI273 PPI343 PPI204 PPI274 PPI179 PPI
סוג מסך ובהירותLTPS, 600 ניט (800 בשיא)LTPS, 650 ניט (900 בשיא)TDDI LCD, 500 ניט (900 במצב HBM)TDDI, 400 ניטIPS, 500 ניטTFT LCD (IPS), 480 ניט
קצב רענון (Hz)144 Hz144 Hz165 Hz90 Hz90 Hz60 Hz
זיכרון RAM (GB)12 GB16 GB12 GB8 GB6 GB4 GB
אחסון (GB)256 GB256 GB256 GB256 GB128 GB64 GB
כרטיס microSDלא צויןלא צויןלא צויןיש, עד 1TBיש, עד 2TBיש, עד 1TB
מעבדQualcomm Snapdragon 8 Gen 3Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3Qualcomm Snapdragon 685MediaTek Dimensity 6300MediaTek Helio G85
סוללה (mAh)8,860 mAh10,200 mAh6,550 mAh8,600 mAh7,040 mAh5,100 mAh
משקל (גרם)458 גרם640 גרם350 גרם520 גרם480 גרם320 גרם
מערכת הפעלהAndroid 15Android 14Android 14Android 14Android 15Android 14
מקלדת באריזהכלולהכלולהלא כלולהלא כלולהלא כלולהלא כלולה
עט באריזהכלולכלוללא כלולכלולכלוללא כלול
כיסוי או מעמדמעמד במקלדתמעמד במקלדתכיסוילא כלולכיסויכיסוי
אחריותשנה, יבואן רשמישנה, יבואן רשמישנה, יבואן רשמישנה, יבואן רשמישנה, יבואן רשמישנה, יבואן רשמי
חדות מסך (PPI) (ציון)10.09.110.06.89.16.0
קצב רענון (ציון)10.010.010.07.07.05.0
זיכרון RAM (ציון)9.010.09.07.05.54.0
נפח אחסון (ציון)8.58.58.58.56.04.0
קיבולת סוללה (ציון)8.710.06.48.46.95.0
אביזרים באריזה (ציון)10.010.02.03.05.02.0
מחיר (ציון)2.72.03.15.04.69.4
ציון כולל9.29.28.98.98.88.8
המחיר הנמוך שבדקנו2,199 ₪ KSP 3,049 ₪ KSP 1,949 ₪ KSP 1,209 ₪ KSP 1,299 ₪ KSP 639 ₪ KSP

מחליקים הצידה כדי לראות את כל המוצרים.

איך דירגנו

קריטריוןהשפעה על הציוןאיך נקבע הציון
חדות מסך (PPI)בינוניתצפיפות הפיקסלים של המסך, בפיקסלים לאינץ׳ (PPI). כשהיצרן מצהיר על PPI, נלקח הנתון שלו. אחרת הוא מחושב מהרזולוציה ומגודל המסך שבעמוד: אלכסון הפיקסלים ÷ אלכסון המסך. ציון = PPI ÷ 300 × 10, עד 10. PPI ולא רזולוציה, כי אותה רזולוציה נראית חדה במסך 8 אינץ׳ ופחות חדה במסך 16 אינץ׳. אם הרזולוציה או הגודל לא צוינו, אין ציון.
קצב רענוןנמוכהקצב הרענון המרבי של המסך לפי העמוד: 144Hz ומעלה = 10; 120Hz = 8.5; 90Hz = 7; 60Hz = 5. קצב גבוה מורגש בגלילה, באנימציות ובמשחקים. אם הקצב לא צוין, אין ציון.
זיכרון RAMבינוניתנפח זיכרון ה-RAM לפי העמוד: 16GB = 10; 12GB = 9; 8GB = 7; 6GB = 5.5; 4GB = 4. זיכרון גדול יותר מאפשר להחזיק יותר אפליקציות פתוחות ולעבוד במסך מפוצל בלי טעינות חוזרות. אם לא צוין, אין ציון.
נפח אחסוןנמוכהנפח האחסון הפנימי של הגרסה שבהשוואה: 512GB = 10; 256GB = 8.5; 128GB = 6; 64GB = 4. כרטיס microSD יכול להוסיף מקום לתמונות ולסרטים, אבל לא לכל האפליקציות, ולכן הוא מופיע בפרטים ולא בציון. אם לא צוין, אין ציון.
קיבולת סוללהנמוכהקיבולת הסוללה במיליאמפר-שעה לפי העמוד, ביחס לסוללה הגדולה בהשוואה: ציון = הקיבולת ÷ הקיבולת הגבוהה × 10. זה לא זמן שימוש: מסך גדול ובהיר צורך יותר, ולכן טאבלט קטן עם סוללה קטנה יכול להחזיק זמן דומה. רוב היצרנים לא פרסמו שעות שימוש, ולכן הקיבולת היא הנתון היחיד שאפשר להשוות. אם לא צוינה, אין ציון.
אביזרים באריזהנמוכהמה נכלל באריזה לפי שם המוצר ותכולת האריזה ב-KSP: מקלדת = 5 נקודות; עט = 3 נקודות; כיסוי, מעמד מובנה או מארז מקלדת שמשמש גם כמעמד = 2 נקודות. ציון = הסכום, עד 10. מקלדת ועט עולים בנפרד כמה מאות שקלים, ולכן הם משנים את המחיר האמיתי של החבילה. פריט שלא מופיע בעמוד נספר כלא כלול.
מחירגבוהההמחיר הנמוך ביותר שאומת בדף חנות ישראלית ב-18.10.2026 (מחיר רגיל, לא מחיר מועדון), ביחס לזול בהשוואה: ציון = המחיר הזול ÷ מחיר המוצר × 10. מחיר שלא אומת לא מוצג ולא נכנס לחישוב, והמוצר לא מקבל ציון בקריטריון.

הדירוג מבוסס על מפרטי יצרנים ודפי חנויות שנבדקו ב-17.10.2026. לא בדקנו את המוצרים פיזית.

על מה נשען הציון של Lenovo Yoga Tab 12GB/256GB
קריטריוןציוןבסיס
חדות מסך (PPI)10.0340 PPI (מוצהר בעמוד); ציון = 340 ÷ 300 × 10, עד 10 מקור
קצב רענון10.0קצב רענון 144Hz. מדרגה: 10 מתוך 10 מקור
זיכרון RAM9.012GB RAM. מדרגה: 9 מתוך 10 מקור
נפח אחסון8.5256GB אחסון (UFS 4.0). microSD: לא צוין. מדרגה: 8.5 מתוך 10 מקור
קיבולת סוללה8.7סוללה 8860 mAh. הגבוה בהשוואה 10200 mAh (טווח 5000–10200); ציון = 8860 ÷ 10200 × 10 מקור
אביזרים באריזה10.0מקלדת (5); עט (3); מעמד במקלדת (2). סה״כ 10 מתוך 10. באריזה: טאבלט, מקלדת 2 ב-1, Lenovo Tab Pen Pro, מטען 45W מקור
מחיר2.72199 ₪ (KSP, נבדק 18.10.2026). הזול בהשוואה 599 ₪ (טווח 599–3049 ₪); ציון = 599 ÷ 2199 × 10 מקור
על מה נשען הציון של Lenovo Yoga Tab Plus 16GB/256GB
קריטריוןציוןבסיס
חדות מסך (PPI)9.1273 PPI (מחושב מ-2944×1840 ב-12.7 אינץ׳); ציון = 273 ÷ 300 × 10 מקור
קצב רענון10.0קצב רענון 144Hz. מדרגה: 10 מתוך 10 מקור
זיכרון RAM10.016GB RAM. מדרגה: 10 מתוך 10 מקור
נפח אחסון8.5256GB אחסון (UFS 4.0). microSD: לא צוין. מדרגה: 8.5 מתוך 10 מקור
קיבולת סוללה10.0סוללה 10200 mAh. הגבוה בהשוואה 10200 mAh (טווח 5000–10200); ציון = 10200 ÷ 10200 × 10 מקור
אביזרים באריזה10.0מקלדת (5); עט (3); מעמד במקלדת (2). סה״כ 10 מתוך 10. באריזה: טאבלט, מקלדת 2 ב-1, Lenovo Tab Pen Pro, מטען 45W מקור
מחיר2.03049 ₪ (KSP, נבדק 18.10.2026). הזול בהשוואה 599 ₪ (טווח 599–3049 ₪); ציון = 599 ÷ 3049 × 10 מקור
על מה נשען הציון של Lenovo Legion Tab 12GB/256GB
קריטריוןציוןבסיס
חדות מסך (PPI)10.0343 PPI (מוצהר בעמוד); ציון = 343 ÷ 300 × 10, עד 10 מקור
קצב רענון10.0קצב רענון 165Hz. מדרגה: 10 מתוך 10 מקור
זיכרון RAM9.012GB RAM. מדרגה: 9 מתוך 10 מקור
נפח אחסון8.5256GB אחסון. microSD: לא צוין. מדרגה: 8.5 מתוך 10 מקור
קיבולת סוללה6.4סוללה 6550 mAh. הגבוה בהשוואה 10200 mAh (טווח 5000–10200); ציון = 6550 ÷ 10200 × 10 מקור
אביזרים באריזה2.0בלי מקלדת (0); בלי עט (0); כיסוי (2). סה״כ 2 מתוך 10. באריזה: טאבלט, כבל טעינה, מגן מסך, כיסוי פוליו מקור
מחיר3.11949 ₪ (KSP, נבדק 18.10.2026). הזול בהשוואה 599 ₪ (טווח 599–3049 ₪); ציון = 599 ÷ 1949 × 10 מקור
על מה נשען הציון של Lenovo Tab K11 Plus 8GB/256GB
קריטריוןציוןבסיס
חדות מסך (PPI)6.8204 PPI (מחושב מ-2000×1200 ב-11.45 אינץ׳); ציון = 204 ÷ 300 × 10 מקור
קצב רענון7.0קצב רענון 90Hz. מדרגה: 7 מתוך 10 מקור
זיכרון RAM7.08GB RAM. מדרגה: 7 מתוך 10 מקור
נפח אחסון8.5256GB אחסון (UFS 2.2). microSD: יש, עד 1TB. מדרגה: 8.5 מתוך 10 מקור
קיבולת סוללה8.4סוללה 8600 mAh. הגבוה בהשוואה 10200 mAh (טווח 5000–10200); ציון = 8600 ÷ 10200 × 10 מקור
אביזרים באריזה3.0בלי מקלדת (0); עט (3); בלי כיסוי או מעמד (0). סה״כ 3 מתוך 10. באריזה: טאבלט, Lenovo Tab Pen Plus, מטען מקור
מחיר5.01209 ₪ (KSP, נבדק 18.10.2026). הזול בהשוואה 599 ₪ (טווח 599–3049 ₪); ציון = 599 ÷ 1209 × 10 מקור
על מה נשען הציון של Lenovo Idea Tab 6GB/128GB
קריטריוןציוןבסיס
חדות מסך (PPI)9.1274 PPI (מחושב מ-2560×1600 ב-11 אינץ׳); ציון = 274 ÷ 300 × 10 מקור
קצב רענון7.0קצב רענון 90Hz. מדרגה: 7 מתוך 10 מקור
זיכרון RAM5.56GB RAM. מדרגה: 5.5 מתוך 10 מקור
נפח אחסון6.0128GB אחסון (UFS 2.2). microSD: יש, עד 2TB. מדרגה: 6 מתוך 10 מקור
קיבולת סוללה6.9סוללה 7040 mAh. הגבוה בהשוואה 10200 mAh (טווח 5000–10200); ציון = 7040 ÷ 10200 × 10 מקור
אביזרים באריזה5.0בלי מקלדת (0); עט (3); כיסוי (2). סה״כ 5 מתוך 10. באריזה: טאבלט, Lenovo Tab Pen, כיסוי Folio, מטען 20W מקור
מחיר4.61299 ₪ (KSP, נבדק 18.10.2026). הזול בהשוואה 599 ₪ (טווח 599–3049 ₪); ציון = 599 ÷ 1299 × 10 מקור
על מה נשען הציון של Lenovo Tab One 4GB/64GB
קריטריוןציוןבסיס
חדות מסך (PPI)6.0179 PPI (מחושב מ-1340×800 ב-8.7 אינץ׳); ציון = 179 ÷ 300 × 10 מקור
קצב רענון5.0קצב רענון 60Hz. מדרגה: 5 מתוך 10 מקור
זיכרון RAM4.04GB RAM. מדרגה: 4 מתוך 10 מקור
נפח אחסון4.064GB אחסון (eMMC 5.1). microSD: יש, עד 1TB. מדרגה: 4 מתוך 10 מקור
קיבולת סוללה5.0סוללה 5100 mAh. הגבוה בהשוואה 10200 mAh (טווח 5000–10200); ציון = 5100 ÷ 10200 × 10 מקור
אביזרים באריזה2.0בלי מקלדת (0); בלי עט (0); כיסוי (2). סה״כ 2 מתוך 10. באריזה: טאבלט, כיסוי שקוף עם מעמד, מטען 20W מקור
מחיר9.4639 ₪ (KSP, נבדק 18.10.2026). הזול בהשוואה 599 ₪ (טווח 599–3049 ₪); ציון = 599 ÷ 639 × 10 מקור

שיטת הדירוג המלאה

מדריך קנייה

איך בוחרים טאבלט של Lenovo

ל-Lenovo יש כמה סדרות טאבלטים, וכל אחת מכוונת לשימוש אחר. ב-KSP נמכרים שישה דגמים מהיבואן הרשמי, מ-639 עד 3,049 ₪. המדריך עובר על ההבדלים בין הסדרות, לפי הנתונים בדפי המוצר. לא בדקנו את הטאבלטים בידיים, והציון זהה לציון בהשוואת הטאבלטים הכללית.

הסדרות בקצרה

  • Tab One: טאבלט קטן של 8.7 אינץ׳ במחיר נמוך. מתאים לילדים, לקריאה ולסרטונים.
  • Idea Tab ו-Tab K11 Plus: טאבלטים של כ-11 אינץ׳ עם עט באריזה. מתאימים ללימודים ולכתיבה.
  • Legion Tab: טאבלט משחקים קטן עם מעבד חזק ומסך מהיר.
  • Yoga Tab ו-Yoga Tab Plus: הדגמים המתקדמים, עם מקלדת ועט באריזה. מתאימים לעבודה.

Tab One: הקטן והזול

Tab One עולה 639 ₪ ושוקל 320 גרם, הקל בהשוואה. יש לו מסך 8.7 אינץ׳ ברזולוציה 1340×800 ו-60Hz, 4GB RAM ו-64GB אחסון. האחסון מתמלא מהר אם מתקינים משחקים. שקע microSD עד 1TB עוזר לתמונות ולסרטים, אבל לא לאפליקציות. באריזה יש כיסוי שקוף עם מעמד ומטען 20W. לפי העמוד הוא מגיע עם Android 14.

Idea Tab מול Tab K11 Plus

שני הטאבלטים האלה דומים בגודל ובמחיר, ושניהם מגיעים עם עט ועם מסך של 90Hz. ההבדלים:

  • מסך: Idea Tab הוא 2.5K, 2560×1600, ו-274 PPI. K11 Plus הוא 2000×1200, ו-204 PPI. ההבדל נראה בטקסט קטן.
  • זיכרון ואחסון: K11 Plus נותן 8GB RAM ו-256GB. Idea Tab נותן 6GB ו-128GB.
  • אביזרים: Idea Tab מגיע עם עט וכיסוי Folio. K11 Plus מגיע עם עט בלבד.
  • מחיר: K11 Plus עולה 1,209 ₪, ו-Idea Tab עולה 1,299 ₪.

מי שקורא הרבה ומשתמש בעט לסיכומים ירוויח מהמסך של Idea Tab. מי ששומר הרבה קבצים ומחזיק כמה אפליקציות פתוחות ירוויח מהזיכרון של K11 Plus. בציון הכולל שניהם קרובים: K11 Plus מקבל 8.9, ו-Idea Tab מקבל 8.8.

Legion Tab: למשחקים

Legion Tab עולה 1,949 ₪. יש לו מעבד Snapdragon 8 Gen 3, 12GB RAM ו-256GB. המסך 8.8 אינץ׳, עם 343 PPI לפי היצרן, החד בהשוואה, וקצב רענון עד 165Hz. הוא שוקל 350 גרם. יש לו שתי יציאות USB-C, ולפי העמוד אי אפשר להטעין דרך שתיהן בו זמנית.

הוא לא מגיע עם עט או מקלדת, והמסך קטן לעבודה במסך מפוצל. באריזה יש כיסוי פוליו ומגן מסך. הוא מתאים למי שמשחק הרבה ורוצה מכשיר קל להחזקה בשתי ידיים.

Yoga Tab מול Yoga Tab Plus

שני הדגמים מקבלים את הציון הגבוה, 9.2. בשניהם יש Snapdragon 8 Gen 3, אחסון UFS 4.0, מסך 144Hz, מקלדת 2 ב-1 ועט Tab Pen Pro באריזה. ההבדלים:

  • מסך: Yoga Tab הוא 11.1 אינץ׳, 3200×2000. Yoga Tab Plus הוא 12.7 אינץ׳, 2944×1840. ה-Yoga Tab חד יותר, וה-Plus גדול יותר.
  • זיכרון: 12GB מול 16GB.
  • סוללה: 8,860mAh מול 10,200mAh.
  • רמקולים: ארבעה מול שישה.
  • משקל: 458 גרם מול 640 גרם.
  • מחיר: 2,199 ₪ מול 3,049 ₪.

ההפרש הוא 850 ₪. מי שעובד שעות על המסך, עורך תמונות או רוצה מסך גדול יותר למקלדת ירוויח מה-Plus. מי שנושא את הטאבלט כל יום ירגיש את 182 הגרמים הנוספים. לפי העמודים, בשני הדגמים אין שירותי מיקום, ו-microSD לא צוין.

מה משותף לכל הדגמים

  • כולם גרסאות WiFi, בלי סים.
  • כולם מגיעים עם שנת אחריות מהיבואן הרשמי. לפי עמוד KSP אפשר להרחיב את האחריות בתשלום.
  • בחלק מהדגמים העמוד מציין Android 14, ובאחרים Android 15. כדאי לבדוק את זה אם אפליקציה מסוימת דורשת גרסה חדשה.

איך קוראים את הציון

הציון מוצג בסולם של 7 עד 10. הוא מחושב משבעה קריטריונים: חדות מסך, קצב רענון, זיכרון, אחסון, סוללה, אביזרים באריזה ומחיר. המחיר מקבל 30%, ולכן Tab One הזול קרוב בציון לדגמים שעולים פי שניים. ההבדלים בין המקומות קטנים. לכן כדאי לבחור לפי השימוש: ילדים וצפייה, לימודים, משחקים או עבודה. אחר כך משווים בין הדגמים שמתאימים לשימוש הזה.

לפני שקונים

בודקים את המחיר ביום הקנייה. המחירים כאן הם מחירים רגילים ב-KSP ב-18.10.2026, והם משתנים במבצעים. בודקים גם שהגרסה בעמוד היא אותה גרסה, עם אותו זיכרון ואותם אביזרים. אותו שם דגם נמכר לפעמים בכמה תצורות.

שאלות נפוצות

מה ההבדל בין Yoga Tab ל-Yoga Tab Plus?

שניהם עם Snapdragon 8 Gen 3, מסך 144Hz, מקלדת ועט באריזה. Yoga Tab Plus מוסיף 16GB RAM במקום 12GB, מסך 12.7 אינץ׳ במקום 11.1, סוללה של 10,200mAh ושישה רמקולים. הוא שוקל 640 גרם מול 458, ועולה 850 ₪ יותר. הציון של שניהם זהה.

Legion Tab מתאים גם לעבודה?

יש לו מעבד חזק ו-12GB RAM, אבל המסך 8.8 אינץ׳, ואין באריזה עט או מקלדת. הוא מתאים בעיקר למשחקים ולצפייה. לעבודה עם מקלדת, Yoga Tab מתאים יותר.

כמה זמן אחריות יש על טאבלט של Lenovo?

בכל הדגמים כאן, שנת אחריות מהיבואן הרשמי. לפי עמוד KSP אפשר להרחיב את האחריות בתשלום דרך מעבדות CPM.

איזה Lenovo מתאים ללימודים?

Idea Tab ו-K11 Plus מגיעים עם עט, ושניהם עם מסך של כ-11 אינץ׳ ו-90Hz. K11 Plus נותן יותר זיכרון ואחסון, 8GB ו-256GB, ב-1,209 ₪. Idea Tab נותן מסך חד יותר וכיסוי, ב-1,299 ₪.

מקורות

  1. KSP: דף Lenovo Yoga Tab (נבדק 2026-10-18)
  2. KSP: דף Lenovo Yoga Tab Plus (נבדק 2026-10-18)
  3. KSP: דף Lenovo Tab K11 Plus (נבדק 2026-10-18)
  4. KSP: דף Lenovo Tab One (נבדק 2026-10-18)
להשוואה