מסכי מחשב של MSI הכי טובים
התשובה הקצרה
MSI Modern MD342CQP מקבל את הציון הגבוה מבין מסכי MSI (9.2): 34 אינץ׳ רחב, USB-C עם טעינה של 98W וכוונון גובה, ב-1,299 ₪ ב-KSP. PRO MP241 (9) הוא הזול, 319 ₪, ו-PRO MP273QW (9) נותן 2560x1440 ב-715 ₪. למשחקים, MAG 244F (8.9) מגיע ל-200Hz ב-449 ₪.
חלק מהקישורים לחנויות הם קישורי שותפים: אם תקנו דרכם, ייתכן שנקבל עמלה. זה לא משנה את המחיר שלכם ולא את הציון. המדיניות המלאה
MSI Modern MD342CQP
34 אינץ׳ רחב, USB-C עם טעינה של 98W וכוונון גובה. היקר בהשוואה, 1,299 ₪.
שישה מסכים של MSI מתוך ההשוואה הכללית, עם אותם ציונים בדיוק. המחירים והמפרטים נבדקו ב-KSP ב-18.10.2026.
הבחירות שלנו לפי צורך
- תמונה תתווסף
- תמונה תתווסף
- תמונה תתווסף
הדירוג המלא
-
מקום1תמונה תתווסף
34 אינץ׳ רחב, USB-C עם טעינה של 98W וכוונון גובה. היקר בהשוואה, 1,299 ₪.
יתרונות
- חיבור מחשב נייד בכבל USB-C אחד, עם טעינה של 98W
- כוונון גובה, סיבוב והטיה
- 34 אינץ׳ רחב
חסרונות
- 1,299 ₪, היקר בהשוואה
- 8.05 ק״ג
למי זה מתאים
- עמדת עבודה למחשב נייד עם מסך רחב
למי זה פחות מתאים
- תקציב נמוך
- משחקים מהירים
9.2 מתוך 10- KSP 1,299 ₪ לחנות
-
מקום2תמונה תתווסף
144Hz ו-DisplayPort ב-319 ₪. בלי רמקולים, ובהירות 250 ניט.
יתרונות
- 319 ₪ ל-144Hz עם DisplayPort
- ניגודיות 3500:1 של פאנל VA
חסרונות
- בהירות 250 ניט
- בלי רמקולים וכוונון גובה
למי זה מתאים
- מסך עבודה זול עם תנועה חלקה
למי זה פחות מתאים
- עבודה על צבעים
- מי שצריך רמקולים במסך
9.0 מתוך 10- KSP 319 ₪ לחנות
-
מקום3תמונה תתווסף
2560x1440 ב-144Hz עם רמקולים, ב-715 ₪. מסך 27 אינץ׳ חד לעבודה ולמשחקים.
יתרונות
- 2560x1440 ב-144Hz ב-715 ₪
- רמקולים ושתי כניסות HDMI
חסרונות
- בלי כוונון גובה
- בלי USB-C
למי זה מתאים
- עבודה עם כמה חלונות ומשחקים במסך 27 אינץ׳
למי זה פחות מתאים
- מי שרוצה לחבר מחשב נייד בכבל אחד
9.0 מתוך 10- KSP 715 ₪ לחנות
-
מקום4תמונה תתווסף
מסך גיימינג ב-200Hz גם ב-HDMI, ב-449 ₪. רמקולים לא מופיעים בעמוד.
יתרונות
- 200Hz ב-449 ₪
- 120Hz ו-VRR לפי העמוד ב-PS5 וב-Xbox
חסרונות
- רמקולים לא מופיעים בעמוד
- בלי כוונון גובה
למי זה מתאים
- משחקים במחשב או בקונסולה בתקציב נמוך
למי זה פחות מתאים
- עבודה עם הרבה חלונות
8.9 מתוך 10- KSP 449 ₪ לחנות
-
מקום5תמונה תתווסף
34 אינץ׳ רחב וקעור ב-1,189 ₪, עם רמקולים ו-PIP/PBP. בלי USB-C וכוונון גובה.
יתרונות
- 34 אינץ׳ רחב ב-1,189 ₪
- PIP/PBP לשני מקורות על המסך
- רמקולים
חסרונות
- בלי כוונון גובה
- 100Hz בלבד ב-HDMI
למי זה מתאים
- עבודה עם הרבה חלונות, גיליונות ועריכה
למי זה פחות מתאים
- שולחן צר
- תקציב נמוך
8.9 מתוך 10- KSP 1,189 ₪ לחנות
-
מקום6תמונה תתווסף
300Hz ב-DisplayPort, הקצב הגבוה בהשוואה, ב-673 ₪. בהירות 250 ניט, ורמקולים לא מופיעים בעמוד.
יתרונות
- 300Hz, הקצב הגבוה בהשוואה
- זמן תגובה 0.5ms (GtG, מינימום)
חסרונות
- בהירות 250 ניט
- רמקולים לא מופיעים בעמוד
למי זה מתאים
- משחקי יריות ותחרות מהירים
למי זה פחות מתאים
- עבודה משרדית, שבה הקצב הגבוה לא מורגש
8.8 מתוך 10- KSP 673 ₪ לחנות
טבלת השוואה
| מאפיין | MSI Modern MD342CQP | MSI PRO MP241 E14V | MSI PRO MP273QW E14 | MSI MAG 244F | MSI PRO MP341CQW E12 | MSI MAG 255XF |
|---|---|---|---|---|---|---|
| גודל מסך | 34 אינץ׳ | 23.8 אינץ׳ | 27 אינץ׳ | 23.8 אינץ׳ | 34 אינץ׳ | 24.5 אינץ׳ |
| רזולוציה | UWQHD | Full HD | QHD | Full HD | UWQHD | Full HD |
| סוג פאנל | Rapid VA | VA | IPS | Rapid IPS | VA | Rapid IPS |
| מסך קעור | כן, 1500R | לא | לא | לא | כן, 1500R | לא |
| קצב רענון מרבי | 120 Hz | 144 Hz | 144 Hz | 200 Hz | 120 Hz | 300 Hz |
| בהירות | 300 ניט | 250 ניט | 300 ניט | 300 ניט | 300 ניט | 250 ניט |
| כניסות | 2x HDMI 2.0b, DisplayPort 1.4a, USB-C (DP Alt), 2x USB-A | HDMI 2.0, DisplayPort 1.2a | 2x HDMI 2.0b, DisplayPort 1.2a | HDMI 2.0b, DisplayPort 1.2a | 2x HDMI 2.0b, DisplayPort 1.4a | DisplayPort 1.4a, 2x HDMI 2.0b |
| DisplayPort | כן, 1.4a | כן, 1.2a | כן, 1.2a | כן, 1.2a | כן, 1.4a | כן, 1.4a |
| USB-C | כן, DP Alt עם טעינה של 98W | לא | לא | לא | לא | לא |
| רמקולים | כן, לפי תיאור המוצר ב-KSP | לא | כן, 2x2W | לא צוין | כן, 2x2W | לא צוין |
| כוונון גובה | כן, 0–110 מ״מ, וגם סיבוב והטיה | לא, הטיה בלבד | לא, הטיה בלבד | לא, הטיה בלבד | לא, הטיה בלבד | לא, הטיה בלבד |
| סנכרון רענון | Adaptive-Sync | Adaptive-Sync, 48–144Hz | AMD FreeSync, 48–144Hz | AMD FreeSync Premium, 48–200Hz | Adaptive-Sync, 48–120Hz | AMD FreeSync Premium, 48–300Hz |
| רזולוציה ושטח עבודה | 10.0 | 6.5 | 8.6 | 6.5 | 10.0 | 6.5 |
| קצב רענון | 6.3 | 6.9 | 6.9 | 8.2 | 6.3 | 10.0 |
| בהירות | 10.0 | 8.3 | 10.0 | 10.0 | 10.0 | 8.3 |
| חיבורים ונוחות | 10.0 | 4.0 | 6.0 | 4.0 | 6.0 | 4.0 |
| מחיר | 2.0 | 8.1 | 3.6 | 5.8 | 2.2 | 3.8 |
| ציון כולל | 9.2 | 9.0 | 9.0 | 8.9 | 8.9 | 8.8 |
| המחיר הנמוך שבדקנו | 1,299 ₪ | 319 ₪ | 715 ₪ | 449 ₪ | 1,189 ₪ | 673 ₪ |
מחליקים הצידה כדי לראות את כל המוצרים.
איך דירגנו
| קריטריון | השפעה על הציון | איך נקבע הציון |
|---|---|---|
| רזולוציה ושטח עבודה | בינונית | מספר הפיקסלים במסך (רוחב × גובה), ביחס לגבוה בהשוואה, בשורש: ציון = √(פיקסלים ÷ הגבוה) × 10. יותר פיקסלים נותנים יותר מקום לחלונות ותמונה חדה יותר. השורש מקטין את הפער, כדי שמסך Full HD לא יאבד את כל הניקוד. |
| קצב רענון | בינונית | קצב הרענון המקסימלי שהיצרן מצהיר (Hz), ביחס לגבוה בהשוואה, בשורש: ציון = √(קצב ÷ הגבוה) × 10. קצב גבוה מורגש בעיקר במשחקים מהירים, ולכן השורש מקטין את הפער. כשהקצב שונה בין HDMI ל-DisplayPort, נלקח הגבוה והבסיס מציין באיזו כניסה. |
| בהירות | נמוכה | הבהירות הרגילה שהיצרן מצהיר (ניט), ביחס לגבוהה בהשוואה: ציון = בהירות ÷ הגבוהה × 10. אם לא פורסמה, אין ציון. |
| חיבורים ונוחות | גבוהה | שישה פריטים מוצהרים: כניסת DisplayPort = 2; רמקולים מובנים = 2; כוונון גובה במעמד = 2; כניסת USB-C עם תמונה = 2; חיבור לזרוע או לקיר בתקן VESA = 1; סנכרון רענון (FreeSync או Adaptive-Sync) = 1. ציון = הסכום, עד 10. פריט שלא מופיע בעמוד נספר כלא מוצהר, וזה מפורט בבסיס הציון. |
| מחיר | גבוהה | המחיר הנמוך ביותר שאומת בדף חנות ישראלית ב-18.10.2026 (מחיר רגיל, לא מחיר מועדון), ביחס לזול בהשוואה: ציון = המחיר הזול ÷ מחיר המוצר × 10. מחיר שלא אומת לא מוצג ולא נכנס לחישוב, והמוצר לא מקבל ציון בקריטריון. |
הדירוג מבוסס על מפרטי יצרנים ודפי חנויות שנבדקו ב-17.10.2026. לא בדקנו את המוצרים פיזית.
על מה נשען הציון של MSI Modern MD342CQP
| קריטריון | ציון | בסיס |
|---|---|---|
| רזולוציה ושטח עבודה | 10.0 | 3440x1440 = 4.95 מיליון פיקסלים. הגבוה בהשוואה 4.95 מיליון; ציון = √(4.95 ÷ 4.95) × 10 מקור |
| קצב רענון | 6.3 | 120Hz. הגבוה בהשוואה 300Hz (טווח 100–300); ציון = √(120 ÷ 300) × 10. 120Hz ב-DisplayPort וב-USB-C, עד 100Hz ב-HDMI מקור |
| בהירות | 10.0 | בהירות 300 ניט. הגבוה בהשוואה 300 ניט (טווח 250–300); ציון = 300 ÷ 300 × 10 מקור |
| חיבורים ונוחות | 10.0 | DisplayPort: כן, 1.4a (2); רמקולים: כן, לפי תיאור המוצר ב-KSP (2); כוונון גובה: כן, 0–110 מ״מ, וגם סיבוב והטיה (2); USB-C: כן, DP Alt עם טעינה של 98W (2); VESA: 75x75 (1); סנכרון רענון: Adaptive-Sync (1). סה״כ 10 מתוך 10 מקור |
| מחיר | 2.0 | 1299 ₪ (KSP, נבדק 18.10.2026). הזול בהשוואה 259 ₪ (טווח 259–1299 ₪); ציון = 259 ÷ 1299 × 10 מקור |
על מה נשען הציון של MSI PRO MP241 E14V
| קריטריון | ציון | בסיס |
|---|---|---|
| רזולוציה ושטח עבודה | 6.5 | 1920x1080 = 2.07 מיליון פיקסלים. הגבוה בהשוואה 4.95 מיליון; ציון = √(2.07 ÷ 4.95) × 10 מקור |
| קצב רענון | 6.9 | 144Hz. הגבוה בהשוואה 300Hz (טווח 100–300); ציון = √(144 ÷ 300) × 10 מקור |
| בהירות | 8.3 | בהירות 250 ניט. הגבוה בהשוואה 300 ניט (טווח 250–300); ציון = 250 ÷ 300 × 10 מקור |
| חיבורים ונוחות | 4.0 | DisplayPort: כן, 1.2a (2); רמקולים: לא (0); כוונון גובה: לא, הטיה בלבד (0); USB-C: לא (0); VESA: 100x100 (1); סנכרון רענון: Adaptive-Sync, 48–144Hz (1). סה״כ 4 מתוך 10 מקור |
| מחיר | 8.1 | 319 ₪ (KSP, נבדק 18.10.2026). הזול בהשוואה 259 ₪ (טווח 259–1299 ₪); ציון = 259 ÷ 319 × 10 מקור |
על מה נשען הציון של MSI PRO MP273QW E14
| קריטריון | ציון | בסיס |
|---|---|---|
| רזולוציה ושטח עבודה | 8.6 | 2560x1440 = 3.69 מיליון פיקסלים. הגבוה בהשוואה 4.95 מיליון; ציון = √(3.69 ÷ 4.95) × 10 מקור |
| קצב רענון | 6.9 | 144Hz. הגבוה בהשוואה 300Hz (טווח 100–300); ציון = √(144 ÷ 300) × 10 מקור |
| בהירות | 10.0 | בהירות 300 ניט. הגבוה בהשוואה 300 ניט (טווח 250–300); ציון = 300 ÷ 300 × 10 מקור |
| חיבורים ונוחות | 6.0 | DisplayPort: כן, 1.2a (2); רמקולים: כן, 2x2W (2); כוונון גובה: לא, הטיה בלבד (0); USB-C: לא (0); VESA: 100x100 (1); סנכרון רענון: AMD FreeSync, 48–144Hz (1). סה״כ 6 מתוך 10 מקור |
| מחיר | 3.6 | 715 ₪ (KSP, נבדק 18.10.2026). הזול בהשוואה 259 ₪ (טווח 259–1299 ₪); ציון = 259 ÷ 715 × 10 מקור |
על מה נשען הציון של MSI MAG 244F
| קריטריון | ציון | בסיס |
|---|---|---|
| רזולוציה ושטח עבודה | 6.5 | 1920x1080 = 2.07 מיליון פיקסלים. הגבוה בהשוואה 4.95 מיליון; ציון = √(2.07 ÷ 4.95) × 10 מקור |
| קצב רענון | 8.2 | 200Hz. הגבוה בהשוואה 300Hz (טווח 100–300); ציון = √(200 ÷ 300) × 10. 200Hz גם ב-HDMI וגם ב-DisplayPort מקור |
| בהירות | 10.0 | בהירות 300 ניט. הגבוה בהשוואה 300 ניט (טווח 250–300); ציון = 300 ÷ 300 × 10 מקור |
| חיבורים ונוחות | 4.0 | DisplayPort: כן, 1.2a (2); רמקולים: לא מוצהרים (0); כוונון גובה: לא, הטיה בלבד (0); USB-C: לא (0); VESA: 100x100 (1); סנכרון רענון: AMD FreeSync Premium, 48–200Hz (1). סה״כ 4 מתוך 10 מקור |
| מחיר | 5.8 | 449 ₪ (KSP, נבדק 18.10.2026). הזול בהשוואה 259 ₪ (טווח 259–1299 ₪); ציון = 259 ÷ 449 × 10 מקור |
על מה נשען הציון של MSI PRO MP341CQW E12
| קריטריון | ציון | בסיס |
|---|---|---|
| רזולוציה ושטח עבודה | 10.0 | 3440x1440 = 4.95 מיליון פיקסלים. הגבוה בהשוואה 4.95 מיליון; ציון = √(4.95 ÷ 4.95) × 10 מקור |
| קצב רענון | 6.3 | 120Hz. הגבוה בהשוואה 300Hz (טווח 100–300); ציון = √(120 ÷ 300) × 10. 120Hz ב-DisplayPort, עד 100Hz ב-HDMI מקור |
| בהירות | 10.0 | בהירות 300 ניט. הגבוה בהשוואה 300 ניט (טווח 250–300); ציון = 300 ÷ 300 × 10 מקור |
| חיבורים ונוחות | 6.0 | DisplayPort: כן, 1.4a (2); רמקולים: כן, 2x2W (2); כוונון גובה: לא, הטיה בלבד (0); USB-C: לא (0); VESA: 100x100 (1); סנכרון רענון: Adaptive-Sync, 48–120Hz (1). סה״כ 6 מתוך 10 מקור |
| מחיר | 2.2 | 1189 ₪ (KSP, נבדק 18.10.2026). הזול בהשוואה 259 ₪ (טווח 259–1299 ₪); ציון = 259 ÷ 1189 × 10 מקור |
על מה נשען הציון של MSI MAG 255XF
| קריטריון | ציון | בסיס |
|---|---|---|
| רזולוציה ושטח עבודה | 6.5 | 1920x1080 = 2.07 מיליון פיקסלים. הגבוה בהשוואה 4.95 מיליון; ציון = √(2.07 ÷ 4.95) × 10 מקור |
| קצב רענון | 10.0 | 300Hz. הגבוה בהשוואה 300Hz (טווח 100–300); ציון = √(300 ÷ 300) × 10. 300Hz ב-DisplayPort, עד 240Hz ב-HDMI מקור |
| בהירות | 8.3 | בהירות 250 ניט. הגבוה בהשוואה 300 ניט (טווח 250–300); ציון = 250 ÷ 300 × 10 מקור |
| חיבורים ונוחות | 4.0 | DisplayPort: כן, 1.4a (2); רמקולים: לא מוצהרים (0); כוונון גובה: לא, הטיה בלבד (0); USB-C: לא (0); VESA: 100x100 (1); סנכרון רענון: AMD FreeSync Premium, 48–300Hz (1). סה״כ 4 מתוך 10 מקור |
| מחיר | 3.8 | 673 ₪ (KSP, נבדק 18.10.2026). הזול בהשוואה 259 ₪ (טווח 259–1299 ₪); ציון = 259 ÷ 673 × 10 מקור |
מדריך קנייה
מסכי MSI: איך לבחור
MSI מוכרת בישראל מסכים בכמה סדרות. בהשוואה הכללית יש שישה מסכים שלה: שלושה מסדרת PRO המשרדית, שניים מסדרת MAG לגיימינג, ואחד מסדרת Modern לעבודה עם מחשב נייד. הציונים כאן זהים לציונים בהשוואה הכללית. המחירים והמפרטים נלקחו מדפי KSP ב-18.10.2026, ולא בדקנו את המסכים בעצמנו.
לכל ששת המסכים יש 3 שנות אחריות של היבואן הרשמי, עם איסוף והחזרה, לפי עמודי KSP. כולם תומכים בתקן VESA לזרוע או לקיר, וכולם תומכים בסנכרון רענון.
סדרת PRO: מסכים לעבודה
PRO MP241 E14V הוא הזול מבין מסכי MSI בהשוואה, 319 ₪. מסך 23.8 אינץ׳ Full HD בפאנל VA, ב-144Hz, עם HDMI ו-DisplayPort. פאנל VA נותן ניגודיות גבוהה, 3500:1 לפי העמוד. אין לו רמקולים, והבהירות 250 ניט.
PRO MP273QW E14 הוא מסך 27 אינץ׳ ברזולוציה 2560x1440 ב-144Hz, בפאנל IPS, עם רמקולים ושתי כניסות HDMI לצד DisplayPort. הוא עולה 715 ₪. ברזולוציה הזאת טקסט במסך 27 אינץ׳ חד יותר מאשר ב-Full HD, ויש יותר מקום לחלונות. בכותרת העמוד ב-KSP כתוב FHD, אבל טבלת המפרט מציינת 2560x1440.
PRO MP341CQW E12 הוא מסך רחב וקעור בגודל 34 אינץ׳, ברזולוציה 3440x1440, בפאנל VA. הוא מגיע ל-120Hz ב-DisplayPort ול-100Hz ב-HDMI. יש לו רמקולים ותמיכה בהצגת שני מקורות על המסך במקביל (PIP/PBP). הוא עולה 1,189 ₪ ושוקל 7.1 ק״ג.
סדרת MAG: מסכים למשחקים
MAG 244F הוא מסך 23.8 אינץ׳ Full HD בפאנל Rapid IPS, ב-200Hz. הקצב הזה זמין גם ב-HDMI וגם ב-DisplayPort. לפי העמוד הוא תומך ב-120Hz ובקצב רענון משתנה ב-PS5 וב-Xbox. הוא עולה 449 ₪.
MAG 255XF הוא מסך 24.5 אינץ׳ Full HD בפאנל Rapid IPS, ב-300Hz ב-DisplayPort וב-240Hz ב-HDMI. זה הקצב הגבוה בהשוואה. הוא עולה 673 ₪. הבהירות 250 ניט.
בשני מסכי ה-MAG מופיעה בעמוד יציאת אוזניות, אבל רמקולים לא מוזכרים. לכן הם נספרו כלא מוצהרים. מי שמשחק עם אוזניות לא ירגיש בזה.
איך לבחור ביניהם? קצב של 300Hz שימושי רק אם המחשב מוציא קרוב ל-300 פריימים בשנייה. זה קורה בעיקר במשחקי תחרות קלים, עם כרטיס מסך חזק. לרוב השחקנים, ולמי שמשחק גם בקונסולה, MAG 244F מספיק וזול ב-224 ₪.
סדרת Modern: מסך למחשב נייד
Modern MD342CQP הוא מסך רחב וקעור של 34 אינץ׳, ברזולוציה 3440x1440 ב-120Hz. מה שמבדיל אותו הוא כניסת USB-C שמעבירה תמונה ומטעינה מחשב נייד ב-98W, ומפצל USB עם שתי יציאות USB-A. מחברים את המחשב בכבל אחד, והמסך, המטען והאביזרים עובדים יחד. הוא גם המסך היחיד בהשוואה עם כוונון גובה, סיבוב והטיה. הוא עולה 1,299 ₪ ושוקל 8.05 ק״ג.
MP341CQW או MD342CQP?
שני המסכים הרחבים דומים בגודל, ברזולוציה ובקצב הרענון. MD342CQP יקר ב-110 ₪, ומוסיף USB-C עם טעינה, מפצל USB ומעמד מתכוונן. MP341CQW מוסיף PIP/PBP. אם יש לכם מחשב נייד שתומך בתמונה דרך USB-C, ההפרש במחיר קטן ביחס למה שמקבלים. אם המסך מחובר למחשב נייח, MP341CQW מספיק.
מה נכנס לציון
אותם חמישה קריטריונים כמו בהשוואה הכללית: רזולוציה, קצב רענון, בהירות, חיבורים ונוחות, ומחיר. סוג הפאנל וגודל המסך לא נכנסים לציון, ולכן כדאי להחליט עליהם לפני שמשווים.
בקריטריון החיבורים, כל פריט שלא מופיע בעמוד נספר כלא מוצהר. זה פוגע במסכי MAG, שבהם רמקולים לא מוזכרים. בסדרת PRO הרמקולים מופיעים ב-MP273QW וב-MP341CQW, ו-MP241 בלי רמקולים.
למי מתאים כל מסך
- PRO MP241: עמדה משרדית בתקציב נמוך.
- PRO MP273QW: עבודה עם כמה חלונות ומשחקים במסך 27 אינץ׳.
- PRO MP341CQW: מסך רחב למחשב נייח.
- MAG 244F: משחקים במחשב או בקונסולה.
- MAG 255XF: משחקי תחרות במחשב חזק.
- Modern MD342CQP: עמדת עבודה למחשב נייד בכבל אחד.
כניסות ותאימות
בכל מסכי MSI בהשוואה יש לפחות HDMI אחד ו-DisplayPort אחד. בארבעה מהם יש שתי כניסות HDMI, וזה נוח למי שמחבר גם מחשב וגם קונסולה. לפי העמודים, רוב המסכים תומכים ב-HDMI CEC, שמאפשר להדליק ולכבות אותם יחד עם המכשיר המחובר. בעמודים של PRO MP241, PRO MP273QW, PRO MP341CQW ו-MAG 244F כתוב במפורש שאין תמיכה ב-KVM, כלומר אי אפשר לשלוט בשני מחשבים עם מקלדת ועכבר אחד דרך המסך. אם חשוב לכם לחבר את המסך לזרוע, שימו לב ש-MD342CQP משתמש בתקן VESA של 75x75, ושאר המסכים בתקן של 100x100.
לסיכום
ב-MSI יש מסך כמעט לכל שימוש. לעבודה משרדית, סדרת PRO נותנת 144Hz במחיר נמוך. למשחקים, MAG. ולעבודה עם מחשב נייד, Modern MD342CQP הוא המסך עם הכי הרבה חיבורים בהשוואה.
שאלות נפוצות
מה ההבדל בין PRO, MAG ו-Modern?
PRO היא סדרת המסכים המשרדיים של MSI. MAG היא סדרת הגיימינג, עם קצב רענון גבוה ופאנל Rapid IPS. Modern היא סדרה לעבודה עם מחשב נייד, ובהשוואה הדגם שלה הוא היחיד עם USB-C וכוונון גובה.
איזו אחריות יש למסכי MSI?
לכל ששת המסכים יש 3 שנות אחריות של היבואן הרשמי, עם איסוף והחזרה, לפי עמודי KSP.
MAG 244F או MAG 255XF?
MAG 244F עולה 449 ₪ ומגיע ל-200Hz גם ב-HDMI, כך שהוא מתאים גם לקונסולה. MAG 255XF עולה 673 ₪ ומגיע ל-300Hz ב-DisplayPort, ומתאים למי שמשחק במחשב חזק במשחקים מהירים.
MP341CQW או MD342CQP?
שניהם 34 אינץ׳ רחבים וקעורים ב-120Hz. MD342CQP יקר ב-110 ₪, ומוסיף USB-C עם טעינה של 98W, מפצל USB וכוונון גובה. MP341CQW מוסיף תמיכה בשני מקורות על המסך (PIP/PBP).